TR | EN

<Get Togg’ether>

Togg Dijital Mobilite Bahçesi

2023 Togg CES Vizyonu

İyimser, sürdürülebilir ve gerçekten bağlantılı bir mobilite geleceğini keşfetmek için Togg’un “Dijital Mobilite Bahçesi”ne hoş geldiniz. Trumore, Trugo ve Siro’dan güç alarak, sizi mevcut gerçekliğin ötesinde, geleceğe yönelik mobilite vizyonumuza bir yolculuğa çıkarıyoruz. “Dijital Mobilite Bahçesi”ndeki 4 interaktif deneyim, sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkartmak için tasarlandı; birlikte yola çıkalım ve geleceğin mobilite vizyonuna tanıklık edelim.

Kişiselleştirilmiş, duyusal bir yolculuğa hazır olun! Beyond-X, konuklarımıza gerçekliği duyular aracılığıyla dönüştüren sürükleyici hibrit bir deneyim sunuyor. Beyond-X, nasıl hissettiğinize bağlı olarak sizi o anda size en uygun ortama götürüyor. Dijital Orman’da gezinmekten Satürn’ü keşfetmeye kadar, zihninizi geleceğe yönelik bir mobilite vizyonuna açan unutulmaz bir yolculuğa çıkacağınızı garanti edebiliriz.

360º keşfedin

Trumore, Go.More, Earn.More ve Play.More gibi akıllı ürünler aracılığıyla günlük yaşamda kişiselleştirilmiş bir deneyim yasamaya hazir ol. Trumore ve programları farklı işlevlere hizmet eden, Blockchain, AI ve IoT teknolojileri aracılığıyla yaşamınızı iyileştirmek için birlikte kusursuzca çalışan bir uygulamadır. Akıllı Yaşam deneyimlerini ve modern hayati kolaylaştırır. Bu deneyimde, kullanıcılar bir kara yolculuğu simülasyonu ile Trumore’un nasıl kusursuzca çalıştığını, eğlenceli anlar yarattığını ve yol boyunca zamandan tasarruf ettiğini görebilir.

360º keşfedin

Trugo ve Siro, enerji üretimi, depolanması ve transfer edilmesini kapsayan bir ekosistem oluşturmak için iş birliği yapıyor. Temiz Enerji Çözümleri, kullanıcıların kişisel olarak ürettikleri enerjiyi başkalarıyla takas etmelerini, paylaşmalarını veya bağışlamalarını sağlayan ekosistemin çekirdeğini oluşturur. Blockchain teknolojisi sayesinde bunu sorunsuz bir şekilde, sadece bir tıkla gerçekleştirmek mümkün. Bu platfom dağıtık enerji ekosisteminde kilit rol oynarak sürdürülebilir bir enerji geleceğine katkı sağlar.

 Contribute to a sustainable future by planting a seed

360º keşfedin

Self-Ai, Togg kullanıcılarının tercihlerine dayalı ve Togg AI teknolojisi ile zenginleştirilmiş bir deneyimdir. Bu teknoloji, sizi temsil eden bir dijital ikiz yaratır. Bu dijital ikiz, Togg’un özelleştirilebilir sağlık programları aracılığıyla size rehberlik eder. Dijital ikizinizle eğlenin ve yapay zekanın yaşam tarzınızı benzersiz ve neşeli bir şekilde nasıl destekleyebileceğini keşfedin.

360º keşfedin

Togg Dijital Mobilite Bahçesi – CES’23